WYBORY SAMORZĄDOWE 2006

       Wybory burmistrza

Nr: Nazwisko i imiona: Opis: Głosów:
1 Ochocka Marianna Strachocice Kolonia, lat 50, wykształcenie wyższe, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Marianny Ochockiej, nie należy do partii politycznej 695 (27,35%)
2 Piątkowski Andrzej Linne, lat 57, wykształcenie wyższe, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe RiP, nie należy do partii politycznej 915 (36,01%)
3 Smoliński Wacław Jerzy Dobra (Długa Wieś), lat 58, wykształcenie wyższe, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, popierany przez Towarzystwo Samorządowe i Ligę Polskich Rodzin , nie należy do partii politycznej 522 (20,54%)
4 Żerkowski Eugeniusz Mikulice, lat 35, wykształcenie wyższe, zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego 409 (16,01%)

       Wybory do Rady Miejskiej w Dobrej

       Okręg nr 1
       Dobra, Długa Wieś

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Janicki Paweł 50 Dobra 184
2 Gajewski Andrzej 48 Dobra 29
3 Bartosik Mieczysław Sylwester 44 Dobra 62
4 Jesionek Jan Marek 41 Dobra 47
Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Pawłowski Andrzej 45 Dobra 72
2 Dzierdzicki Jan 61 Dobra 152
3 Firus Jadwiga Kazimiera 63 Dobra 93
4 Kosobudzki Mirosław 26 Dobra 83
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Gajewski Henryk 55 Dobra 52
2 Adamiak Anna 29 Dobra 27
Lista nr 21 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Błażełek Wojciech 38 Długa Wieś 241
2 Tomczyk Jan 48 Dobra 117
3 Durka Jerzy 42 Dobra 119
4 Adamiak Sławomir 37 Dobra 93
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Stencel Piotr Bernard 50 Długa Wieś 113
2 Rusztyn Mariola Wanda 41 Dobra 89
3 Michalak Ryszard 51 Długa Wieś 25
4 Krzemiński Jerzy Zbigniew 39 Dobra 42
Lista nr 23 - KWW Dobra - Zamysłów
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Andrzejewski Andrzej Grzegorz 57 Dobra 111
Lista nr 24 - KWW Henryka Gręzickiego - "Niezależny"
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Gręzicki Henryk 47 Dobra 169

       Okręg nr 2
       Sołectwa: Czajków, Mikulice, Potworów, Stefanów

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Grzelak Jan Ryszard 57 Stefanów 96
2 Pietrzak Rafał 21 Mikulice 144
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Sypniewska Anna 41 Potworów 67
2 Sikorski Zbigniew Dariusz 34 Czajków 13
Lista nr 21 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Szczepaniak Eugeniusz 58 Mikulice 50
2 Grzybowski Władysław Stanisław 43 Potworów 32
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Graczyk Józef 59 Mikulice 25
2 Rosiak Tadeusz 53 Czajków 24

       Okręg nr 3
       Sołectwa: Linne, Ostrówek

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Kuras Janusz Mirosław 39 Ostrówek 45
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
Lista unieważniona
Lista nr 20 - KW Konfederacja - Godność i Praca
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Fornalczyk Daniel 27 Ostrówek 13
Lista nr 21 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Turkiewicz Kazimierz 62 Linne 75
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Bystrzycka Alina Maria 37 Linne 43

       Okręg nr 4
       Sołectwa: Dąbrowica, Moczydła

Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Banasiak Grzegorz 65 Moczydła 45
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Zasiadczyk Stanisław 65 Dąbrowica Kolonia 70

       Okręg nr 5
       Sołectwa: Chrapczew, Januszówka, Szymany, Zagaj

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Pietrzak Andrzej 38 Szymany 49
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Sekura Stanisław 48 Zagaj 33
Lista nr 21 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Chorąziak Barbara 63 Chrapczew 36
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Janiaczyk Agnieszka Monika 29 Januszówka 6

       Okręg nr 6
       Sołectwa: Józefów, Łęg Piekarski, Piekary, Stawki

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Błazełek Michał Augustyn 46 Łęg Piekarski 48
Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Kaliszak Marta 28 Józefów 18
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Sekura Adam Stanisław 46 Józefów 30
Lista nr 21 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Piaseczny Ryszard 54 Łęg Piekarski 66
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Ciesiółka Zofia 49 Józefów 6

       Okręg nr 7
       Sołectwo: Skęczniew

Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Skórka Jan Wacław 56 Skęczniew 93
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Jasiński Kazimierz 63 Dobra 103

       Okręg nr 8
       Sołectwa: Rzechta, Wola Piekarska

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Klimczak Danuta Maria 38 Rzechta 35
Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Sucharek Mariola 37 Wola Piekarska 15
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Rosiak Piotr Paweł 36 Wola Piekarska 14
Lista nr 20 - KW Konfederacja - Godność i Praca
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Wypiór Arkadiusz 28 Wola Piekarska 12
Lista nr 21 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Dulin Jarosław 33 Rzechta 37
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Krotowski Józef Walenty 50 Wola Piekarska 28

       Okręg nr 9
       Sołectwa: Ugory, Żeronice

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Ignaczak Wiesław 49 Żeronice 51
Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Polińska Krystyna 51 Żeronice 22
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Kicińska Halina 51 Ugory 17
Lista nr 21 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Gibasiewicz Ireneusz 51 Ugory 14
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Kucharczyk Agnieszka 25 Żeronice 41

       Okręg nr 10
       Sołectwa: Miłkowice, Strachocice Kolonia, Strachocice Wieś

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Nowakowski Janusz 33 Strachocice 80
Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Wszędybył Paweł 46 Miłkowice 36
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Kośla Franciszek Jerzy 55 Miłkowice 11
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Grzelak Henryk Roman 49 Strachocice Kolonia 61
Lista nr 25 - KWW "Lepsza Wieś" Alicji Grzelak
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Grzelak Alicja 47 Kościanki 61

       Okręg nr 11
       Sołectwa: Rzymsko, Rzymsko BG

Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Kucharski Krzysztof Andrzej 46 Dąbrowa 31
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Buda Józef 60 Rzymsko 23
Lista nr 21 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Musialik Mariusz 30 Rzymsko 71
Lista nr 22 - KWW Marianny Ochockiej
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Żurawik Rafał Adam 40 Rzymsko BG 18

       Wybory do Rady Powiatu Tureckiego

       Okręg nr 3
       Gminy: Dobra, Brudzew, Przykona

Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Osiwała Małgorzata 38 Miłkowice 267
2 Korzeniowski Jan 56 Turek 96
3 Kuźnicki Józef 48 Bądków Pierwszy 207
4 Bartosik Jan Czesław 53 Dobra 168
5 Wdowiński Damian 25 Brudzyń 51
6 Tomczak Przemysław 27 Józefów 161
7 Krawczyk Arkadiusz Kazimierz 31 Smolina 43
8 Rusek Wojciech Ryszard 46 Smulsko 357
Lista nr 2 - KW Liga Polskich Rodzin
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Kosobudzki Sławomir Leszek 29 Dobra 118
2 Karwacki Krzysztof 47 Brudzew 95
3 Wronowska Anna 63 Stawki 17
4 Kałużny Krzysztof Marian 39 Smulsko 19
5 Pasik Maria 32 Brudzew 45
6 Estemberg Henryk Edmund 75 Linne 4
7 Wdzięczny Józef 55 Olimpia 38
8 Janczyk Magdalena 26 Bogdałów Wieś 33
Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Szklanko Katarzyna 36 Marulew 324
2 Papierkowski Ryszard Leszek 48 Smulsko 272
3 Stasiak Stanisław Janusz 45 Dobra 92
4 Gwizdalska Renata Zofia 36 Skęczniew 85
5 Karwacki Zbyszko 59 Turek 98
6 Smoliński Wacław Jerzy 58 Dobra (Długa Wieś) 111
Lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Karski Władysław Zenon 37 Janiszew -
2 Kaźmierczak Alina Anna 38 Gąsin -
3 Wojciechowski Tadeusz 38 Wietchinin -
4 Jankowski Piotr Zbigniew 34 Galew -
5 Konieczny Henryk 53 Dobra (Długa Wieś) -
6 Kaźmierczak Jarosław Andrzej 34 Olimpia -
7 Jasnowska Teresa 52 Dobra -
Lista nr 7 - KW Samoobrona RP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Krzyżanowski Piotr Zdzisław 44 Dobra -
2 Tamul Iwona Zofia 32 Brudzew -
3 Jacaszek Elżbieta 42 Przykona -
4 Przybył Eugeniusz 36 Krwony -
5 Wielogórka Jan 36 Smulsko -
6 Synówka Daniel Przemysław 30 Cichów -
7 Wilczewski Łukasz Dariusz 23 Brudzew -
8 Rulka Franciszek 56 Miłkowice -
Lista nr 16 - KW Samoobrona Patriotyczna
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Kupiński Józef Wiesław 49 Boleszczyn -
2 Młotkiewicz Małgorzata 30 Turek -
3 Sokołowski Stanisław Kazimierz 63 Brudzew -
4 Spławski Paweł Szczepan 30 Brudzew -
5 Jacaszek Dorota 24 Chrząbice -
6 Kruszyński Marian 44 Bądków Pierwszy -
7 Gadomski Andrzej 50 Krwony -
8 Gawron Malwina Marta 21 Dzierżązna -
Lista nr 17 - KW Porozumienia Samorządowego RiP
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Bartosik Zbigniew 45 Przykona -
2 Piątkowski Andrzej 57 Linne -
3 Szafrański Jan Roman 42 Brudzew -
4 Gajewski Jacek Marian 37 Dobra -
5 Kaszyński Ryszard 55 Turek -
6 Iwaniak Kazimierz 55 Wichertów -
7 Fryt Andrzej 37 Rzechta -
8 Kowalska Irena 52 Kuźnica Janiszewska -
Lista nr 18 - KW Towarzystwo Samorządowe
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Pietrzak Piotr 39 Kozubów -
2 Kwiecińska Maria Jolanta 45 Brudzew -
3 Zielona Maria Jolanta 56 Turek -
4 Nowak Jan 54 Dobra -
Lista nr 19 - KWW Powiatowe Forum Samorządowe
Nr: Nazwisko i imiona: Wiek: Miejsce zamieszkania: Głosów:
1 Pawłowska Jadwiga 44 Dobra -
2 Łukawska Justyna 39 Turek -
3 Szymkowiak Helena 58 Przykona -
4 Fic Alojzy Andrzej 56 Dobra -
5 Walkowski Mariusz Mirosław 34 Brudzew -
6 Gajewski Krzysztof 19 Dobra -
7 Błaszczyk Adam 40 Przykona -
8 Łączny Grzegorz Zdzisław 51 Brudzew -


Strona główna   |   Wstecz   |   Góra