LINKOWNIA

      Urzędy i instytucje      Imprezy      Strony dobrzan      Witryny firm z terenu gminy      Strony z regionu

       Urzędy i instytucje

BIP Urzędu Miejskiego w Dobrej
http://dobra.nowoczesnagmina.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Dobrej. Znaleźć można w nim informacje o organach i organizacji władzy samorządowej w Dobrej, dane teleadresowe, zeznania majątkowe samorządowców, przyjęte uchwały, ogólne informacje o gminie itp.

Zespół Szkół Publicznych w Dobrej
http://www.gimnazjumdobra.republika.pl

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkół Publicznych w Dobrej. W serwisie znaleźć można bogate informacje o gimnazjum, szkole podstawowej, Dobrej i jej okolicy jak i wiele linków do ciekawych stron.


       Imprezy

Vigo Cup
http://www.vigocup.cba.pl

Pierwszy turniej plażowej piłki nożnej VIGO CUP - 12-13 sierpnia 2005. Na stronie zostały przedstawione zasady Beach Soccera oraz zbliżających się zawodów, a także inne informacje przydatne m.in. dla zespołów chcących wziąć udział w rozgrywkach.


       Strony dobrzan

Ania Olas
http://www.dobra.net.pl/ania

Strona prywatna nastoletniej mieszkanki Dobrej zawierająca m.in. informacje o niej, jej rodzinie i osiągnięciach muzycznych.

Nirvana my love
http://www.nirvana.px.pl

Strona w całości poświęcona legendarnemu zespołowi Nirvana. Znaleźć można na niej historię zepołu, biografie członków, bogatą galerię zdjęć a nawet fragmenty piosenek w formacie mp3.

Piotr Jan Gil
http://www.pjang.prv.pl

Autorska strona plastyka-amatora i miłośnika samochodu VW "Garbus". Na stronie galeria prac malarskich autora, zdjęcia jego samochodu oraz księga gości.

Rachu CIachu
http://www.wachu.konin.lm.pl

Strona prywatna zawierająca informacje o autorze, galerię zdjęć i inne.


       Witryny firm z terenu gminy

Estemberg - Moja giełda
http://www.estemberg.mojagielda.pl

Handel używanymi i powypadkowymi samochodami sprowadzanymi z zakranicy. Na stronie galeria zdjęć oferowanych samochodów, ich opisy oraz dane kontaktowe.

Linda
http://www.linda.com.pl

Witryna internetowa firmy "Linda" - producenta okien i drzwi z PCV i aluminium.

Optim
http://www.vigo-sport.pl

Witryna internetowa jednego z największych polskich producentów odzieży sportowej - firmy "Vigo". Strona zawiera informacje o firmie, ofercie, galerię produktów oraz wirtualny katalog. Ciekawa i ładna graficznie witryna firmy, zachęca do zapoznania się z jej ofertą.

Smoliński
http://www.smolinski.lm.pl

Strona internetowa Zakładu Mięsnego "Smoliński". Zawiera ona informacje m.in. o ofercie firmy, jej historii, położeniu, galerię zdjęć, itp.

Spokojna Jesień
http://www.spokojna.jesien.webpark.pl

Strona Prywatnego Domu Opieki "Spokojna Jesień" z Miłkowic. Serwis zawiera informacje o ofercie, położeniu i kontakcie do ośrodka.


       Strony z regionu

Gmina Przykona
http://www.przykona.ug.gov.pl

Oficjalna strona internetowa gminy Przykona. Zawiera krótkie informacje o samorządzie, historii gminy, jej kulturze i oświacie, walorach inwestycyjnych oraz najważniejsze adresy do urzędów, instytucji i głównych przedsiębiorstw.

Powiat turecki
http://www.powiat.turek.pl

Oficjalna strona Starostwa Powiatowego w Turku. Na stronie znajdziemy relacje z ciekawszych wydazeń powiatowych, mapy powiatów, informacje o herbie, aktualności.

Turek online
http://www.turek.net.pl

Rozbudowany i ciekawy serwis internetowy Turku. Zawira on m.in. bazę danych firm i instytucji z terenu powiatu, aktualności z życia miasta, przewodnik turystyczny, katalog stron WWW oraz inne informacje.

Warta
http://www.gimwarta.pl

Oficjalna strona internetowa dobrskiego sąsiada zza miedzy - miasta i gminy Warta. Odnaleźć można na niej szereg ciekawych i przydatnych informacji, które przydać się mogą np. przy planowaniu lokalnej wycieczki.Strona główna   |   Wstecz   |   Góra