AKTUALNOŚCI

       "Puls Jeziorska"
 
       Pierwszy numer nowej gazety lokalnej trafi w najbliższych dniach do rąk mieszkańców gmin Dobra, Pęczniew i Warta czyli gmin, na terenie których znajduje się zbiornik retencyjny "Jeziorsko". Dwutygodnik społeczno-ekologiczny "Puls Jeziorska", bo o nim mowa, z założenia ma być gazetą bezpłatną, a więc dostępną dla wszystkich.
       - Naszym gorącym pragnieniem jest służyć na miarę swych możliwości mieszkańcom, turystom, przedsiębiorcom i samorządowcom obrzeży Zalewu Jeziorsko oraz gminom Dobra, Pęczniew i Warta w przekazie informacji. Promocja tego przepięknego regionu to dla nas zadanie pierwszoplanowe. Wierzymy w wielką niewykorzystaną szansę rozwoju bazy turystycznej i zaplecza gospodarczego przyszłych inwestycji. Jednocześnie będziemy stać na straży ekologicznej równowagi środowiska naturalnego, ale zgodnego z interesm suwerenów tej ziemi, czyli tu mieskzających ludzi - tak o nowej gazecie mówi jej redaktor naczelny, pan Wiesław Michalak.
       "Puls Jeziorska" będzie można znaleźć w wybranych sklepach i urzędach, oczywiście również w Dobrej.
 
Dodano: 24 września 2006 r.
       Komentarze

enek Dodano: 25-09-2006

I kto za to zapłaci? Podejrzewam że podatnicy, ponieważ takie sublokalne pisemko na poważnych reklamodawców liczyć nie może
E-mail:Dodano: 25-09-2006

To nie jest inwesrtycja władz, ale prywatnego wydawcy.
E-mail:wojtas Dodano: 25-09-2006

enek ,I co z tego ze zaplaci,napewno nie z twojej kieszeni.A pisemko moze wiele wniesc w rozwoj zaniedbanego i malo wykorzystanego zbiornika.
E-mail:Dodano: 25-09-2006

enek zanim cos powiesz pierdolnij się w łeb i z 3 razy pomysl...
E-mail:doberman Dodano: 29-09-2006

Jeżeli to beznadziejne pisemko, które rozdawane jest w niektórych sklepach ma promować zbiornik Jeziorsko, to uchowaj nas Panie Boże. Moim zdaniem robią to kompletni amatorzy, na dodatek bez dziennikarskiego zacięcia. Współczuć tylko tym,którzy zainwestowali w to pieniądze. poza tym, cennik reklam wzięli chyba z ,,Wyborczej\'\'. Kto im tutaj bedzie się za taką forsę ogłoszał. Przecież to tylko trzy gminy w tym jedna (Warta) nieco wieksza.
E-mail:Dobcio Dodano: 29-09-2006

Co do błędów, no to rzeczywiście ten pierwszy numer miał ich sporo. A co do formy, to chyba specjalnie obrali oni taki kierunek. Zamiast gonić za sensacją w stylu kto komu i za co, wolą skupiać się przede wszystkim na pozytywnych rzeczach i codziennym życiu. Dla mas jest sensacja, dla ludzi codzienność. No i chyba dobrze, że jest teraz jakieś urozamicenie i przynajmniej w jednej gazecie nie będzie gonienia za aferami i opluwania ludzi tylko dlatego, że np. nie są platformersami albo borówkami jak ma to miejsce w przypadku Echa i Monitora.
E-mail:a.b. Dodano: 30-09-2006

dobcio, dobry z ciebie człowiek (a może człowieczka) ale jeżeli to prywatne pismo, to musi się z czegoś utrzymać. Jestem przekonany, że jego wydawcy nie jest stać na sponsoring. Gazeta to też biznes.
E-mail:Bartek Dodano: 22-10-2006

2 numer miał być lepszy. I co? I Kaszanka. Polskich znaków śladowe ilości, a prawdziwe kuriozum to pomylenie 50% imion i nazwisk (proszę spojrzeć na imiona i nazwiska kandydatów na prezydenta Łodzi). Nawet jak na bezpłatna gazetę to trochę za dużo błędów.
E-mail:doberman Dodano: 30-10-2006

a nie mówiłem!!!!
E-mail:Mikro Dodano: 22-11-2006

Jest kilka elementów, które mi się w tej gazecie nie podobają. Pierwsza rzecz, to nieciekawe artykuły. Zamiast skupić się faktycznie na lokalnych sprawach, to dominują artykuły o wszystkim i o niczym. Druga rzecz, to nie przywiązywanie wagi do jakości. Skład jest cienki a jakość informacji pozostawia wiele do życzenia tak jakby wychodzono tam z założenia, że wystarczy, że coś będzie a reszta (wygląd, pełność materiału) już nie miała żadnej roli. Daje się zauważyć, że ludzie wydający tą gazetę zaczynali prace nad nią od zera i to może jedynie ich wytłumaczyć. Życzę gazecie dobrze ale jeśli nie zrozumieją kilku podstawowych rzeczy, to cienko widzę jej przyszłość. Teraz podstawą jest jakość. Gazet do czytania jest multum i żeby skusić kogoś do lektury nie wystarczy, że gazetę rozda się za darmo.
E-mail:Big Ben Dodano: 28-11-2006

Moim zdaniem redaktorek musi się zdecydować, czy robi gazetę o wszystkim i o niczym i byle jak, czy też ma to być porządna gazeta lokalna. Jeśli to drugie, to jak na razi trudno to rozpoznać, bo prawie w ogóle o sprawach lokalnych się tam nie pisze. Jeśli w tej gazetce nic się nie zmieni, to nie wróżę jej długiej przyszłości.
E-mail:Mikro Dodano: 05-12-2006

Coś długawo jej nie widać. Chyba nie splajtowała...?
E-mail:dgkgakg Dodano: 04-12-2007

Niech się zastanowią 10 razy jak co powią, oni myśleli że ludzie za to zapłacą.Ale się grubo mylą!!!!!!!!!!!!
E-mail:       Dodaj komentarz

Autor:
Email:
Treść:


Strona główna   |   Wstecz   |   Góra