AKTUALNOŚCI

       Będzie ambulans w Dobrej
 
       Być może już wkrótce w Dobrej będzie stacjonowała "erka" z pełnym wyposażeniem do reanimacji i zespołem lekarskim. Wojewoda wielkopolski umieścił bowiem na "ratowniczej mapie" powiatu dodatkową karetkę wraz z zespołem medycznym. Stacjonować by miała w budynku Ośrodka Zdrowia w Dobrej. Władze gminy zgodziły się już na udostępnienie potrzebnych pomieszczeń.
 
Dodano: 17 sierpnia 2006 r.
       Komentarze

doktor Dodano: 20-08-2006

To wymóg ustawy o rotawnictwie. W obecnych warunkach, karetka nie jest w stanie dotrzeć do poszkodowanego np. z Miłkowic w określonym ustawowo czasie. Sprawa ta czekała na rozwiązanie już od kilku lat. Dobrze, że ktoś podjął wreszcie jakieś decyje w tej sprawie. Tylko czy turecki szpital będzie na to stać? A propo obsługiwałaby ona nie tlko gminę Dobra, ale i sąsiednie, zwłaszcza Kawęczyn.
E-mail:co wy na to Dodano: 27-08-2006

nie jestem przeciwnikiem tej tego pomyslu,ale wy wiecie ile trzeba na utrzymanie karetki rocznie kasy? to trzeba ze 4 lekarzy i sanitariuszy, bo przeciez sa dyzury.to sa naprawde wielkie pieniadze.ja mysle,ze to jest pomysl kogos z naszych wladz,zeby sie ludziom upodobac.a karetki napewno nie bedzie.
E-mail:?? Dodano: 28-08-2006

a co Ty kurwa pierdolisz
E-mail:dobermaniak Dodano: 28-08-2006

Na pewno nie jest to pomysł naszych władz. Dość sensownie wyjaśnił to ,,doktor\'\'. Przeczytaj to sobie jescze raz ,,co ty na to\'\'
E-mail:Gość Dodano: 28-08-2006

Pieniądze na utrzymywanie karetki szły by z Urzędu Wojewódzkiego, więc naszeg gminy by to nic nie kosztowało.
E-mail:       Dodaj komentarz

Autor:
Email:
Treść:


Strona główna   |   Wstecz   |   Góra