AKTUALNOŚCI

       Tragiczny wypadek w Dąbrowie
 
       Wczoraj tuż przed 18-tą na skrzyżowaniu drogi krajowej 83 z drogą wojewódzką w Dąbrowie zderzyły się Skoda Octavia i Seat Ibiza. W jednym i drugim aucie jechały rodziny z dziećmi. Kierowca Seata wjechał na skrzyżowanie wprost pod prawidłowo jadącą Octavię. Rodzina ze Zduńskiej Woli zmierzała na kilkudniowy wypoczynek z campingiem do Ślesina.
       W wypadku uczestniczyło również czworo dzieci, w Seacie jechało ich dwoje w wieku 6 i 12 lat. w Skodzie również dwoje w wieku 3 i 7 lat. Życie, pomimo obrażeń uratowały im zapięte pasy i foteliki.
       Niestety w zderzeniu zginęła pasażerka Seata, 36 letnia mieszkanka Konstantynowa Łódzkiego. W szpitalu w Turku znajduje się jeszcze pasażerka Skody i kierowca Seata - sprawca wypadku, w Koninie natomiast, dzieci poszkodowane w wypadku, kierowca skody został wczoraj po opatrzeniu wypisany ze szpitala. Jak mówi Bożena Majewska ze względu na ilość poszkodowanych osób w wypadku, karetki nie były w stanie przewieźć wszystkich rannych do szpitala, w transporcie pomagali również policjanci. Jak przypominają funkcjonariusze, prawie rok temu w podobnym wypadku na tej samej trasie również zginęli ludzie.
 
Dodano: 19 lipca 2006 r.
Źródło: "Radio Flash"
       Komentarze

O Dodano: 20-07-2006

ILE JESZCZE LUDZI MUSI ZGINAC ABY NA TYM SKRZYZOWANIU POWSTALO RONDO
PRZECIEZ TO JEST BARDZO NIEBESPIECZNE SKRZYZOWANIE
TAM POWINIEN BYC CZARNY PUNKT
E-mail:Kierowca Dodano: 20-07-2006

Tam rondo jest zbyteczne!!! wystarcza karby na drodze i swiatla ostrzegawcze!!!
E-mail:Dobrzanin Dodano: 22-07-2006

Moim zdaniem rondo NIE jest zbyteczne. Też jestem za tym aby tam powstało skrzyżowanie o ruchu okrężnym ale jak to w gminie Dobra --- niedoczekanie...
E-mail:noemi Dodano: 25-07-2006

Moja mama pracowała z kobieta ktora zginela z samochodu SEAT IBIZA...Ta Pani miala na Imie ANNA ui jeszcze przed wyjazdem na wakacje zegnala sie z moja mama....to straszne...wspolczuje jej mezowi i dzieciom ale taka jest prawda ze wszyscy jezdza jak wariaci...znak stop jest po to zeby stanac a nie jechac...KIEROWCO ZASTANOW SIE BO NARAŻASZ SIEBIE I INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E-mail: noemi18@buziaczek.plwojtas Dodano: 26-07-2006

Po kazdym wypadku na tym skrzyzowaniu jest dyskusja na temat poprawy bezpieczenstwa na tej drodze.Ale od pary lat nic sie nie dzieje w tym temacie.Najlepsze by byla sygnalizacja swietlna.
E-mail:Dobrzanin Dodano: 01-08-2006

No k***a ludzie czy Wy naprawde myślicie że sygnalizacja świetlna będzie najlepszym rozwiązaniem ?? Przecież postawią tylko światła i bedą stały tak jak ten znak STOP, na którym się koleś nie za3mał. Tak samo może nie za3mać się na świetle czerwonym a na rondzie przynajmniej trzeba zwolnić i nawet jeśli doszłoby do kolizji (o ile by doszło)napewno nie byłaby to wielka tragedia. Takie jest moje zdanie
E-mail:Dobrzanin Dodano: 01-08-2006

Ale co tu zresztą konwersować. Trzeba zacząć od tego, że tam nie zrobią ani ronda ani nie postawią świateł. Żeby było oszczędniej to jedynie tabliczke CZARNY PUNKT w co też wątpie
E-mail:       Dodaj komentarz

Autor:
Email:
Treść:


Strona główna   |   Wstecz   |   Góra