AKTUALNOŚCI

Udany start Wichru

Po średnio udanym poprzednim sezonie Wicher bardzo dobrze rozpoczął obecny sezon. Po trzech kolejkach nasi piłkarze nie ponieśli jeszcze żadnej porażki i zajmują drugie miejsce w tabeli konińskiej "okręgówki".
       W minioną niedzielę zawodnicy Wichru gościli w Brudzewie, gdzie rozgrywali mecz z tamtejszą Kasztelanią.
       Już od pierwszych minut widoczna była przewaga dobrskiego zespołu. Potwierdził to Marcin Śmieja, który zainaugurował festiwal strzelecki Wichru. Kolejną bramkę dla naszego klubu zdobył znany z ciekawego stylu gry Arkadiusz Gołdyka. Brudzewianie próbowali odrobić dwubramkową stratę, ale obrona Wichru była dla brudzewian nie do pokonania. Trzecia bramka naszego zespołu to już popis indywidualnych umiejętności Janusza Modrzejewskiego. Po przepięknym strzale z rzutu wolnego bramkarz z Brudzewa po raz kolejny musiał wyjmować piłkę z siatki. Drugą połowę zawodnicy z Dobrej rozpoczęli wyraźnie rozluźnieni, jeden z nich pomylił nawet strony boiska i ... zdobył bramkę dla Kasztelanii. Po tym błędzie brudzewianie rzucili się do ataku. Ich zapał ostudził jednak Arek Gołdyka, który po wspaniałym "rajdzie" dosłownie wszedł z piłką do bramki. Wynik 1:4 zamienił się w końcowej części spotkania na 2:4, ale nie miało to większego znaczenia dla kibiców z Dobrej, którzy już od pierwszych minut świętowali sukces swojej drużyny.

Dodano: 1 września 2004 r.
Żródło: tekst nadesłany