AKTUALNOŚCI

       Celem piąta liga
 
       Po wakacyjnej przerwie, seniorzy "Wichru" Dobra wznowili treningi. Rozegrali już też pierwszy sparing z "Jutrzenką" Warta. W zespole jak na razie nie zaszły żadne zmiany. Podobnie jak w zeszłym roku do rozgrywek OZPN klub zgłosi trzy drużyny, w tym juniorów i trampkarzy.
       Przygotowania do nowego sezonu prowadzi dotychczasowy trener Janusz Modrzejewski. Nic nie wskazuje, aby miał go ktoś zastąpić na tym stanowisku. Również w podstawowym składzie drużyny nie zaszły żadne zmiany, choć prezes Stanisław Stasiak nie wyklucza wzmocnienia drużyny, jeżeli nadarzy się taka okazja. Pierwszy sparing z "Jutrzenką" Warta grającą w łódzkiej okręgówce wypadł obiecująco choć zakończył się tylko remisem 1:1. Kolejne mecze kontrolne "Wicher" rozegra z LZS Świnice Warckie, "Teleszyną" Przykona i "Wartą" Dobrów.
       W związku z zapowiadaną reorganizacją rozgrywek, która zakłada utworzenie piątej ligi złożonej z najlepszych drużyn kaliskiej i konińskiej klasy okręgowej, działącze klubu stawiają sobie za cel wejście do niej.
       W nowym sezonie oprócz seniorów do rozgrywek zgłoszone także zostaną drużyny juniorów starszych i trampkarzy starszych. W sierpniu planowane jest przeprowadzenie kolejnego turnieju im. Leszka Freta dla chłopców z roczników 1989 i młodszych. Obecnie władze klubu skupiły się na przygotowaniu dokumentów potrzebnych do otrzymania licencji na sezon 2004/2005.
 
Dodano: 29 lipca 2004 r.
Żródło: "Echo Turku"
       Komentarze

       Dodaj komentarz

Autor:
Email:
Treść:


Strona główna   |   Wstecz   |   Góra